Ürünler

 
 

Sineklik Çözümleri

Sineklik takılan ortamlarda, kapılarınız ve pencereleriniz açık iken odalarda rahat bir şekilde oturabilirsiniz. 
Sineklik sistemlerinin kullanımları son derece güvenli ve kolaydır. Kış aylarında sineklikler isteğe göre rahatlıkla yerlerinden çıkarılabilir. 


Sineklik Çeşitlerimiz :

Plisse Kapı Sineklik :
Uygulandığı kapılarda bakım gerektirmeyen dekoratif sineklik tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sineklik sitemidir.  Farklı renk seçenekleri ile evinize dışarıdan da estetik bir görünüm sağlar. Dikey kapı şeklinde uygulanabilen sistemdir. 

Stor Sineklik :
Günümüzde pencerelerde dikey, kapılarda yatay stor sineklik tercih edilmektedir. Opsiyonel olarak tavsiye edilen yay frenleme sistemi ile, dikey stor sineklik alt kilitten kurtulduktan sonra yukarıya doğru yavaşça açılır. 

Menteşeli Sineklik :
Menteşeli sineklik, kullanım yerine bağlı olarak pencere ve kapılarınızda çözüm üretir. Kullanılacağı zaman yerine takıp istediğinizde çıkarıp muhafaza edebilirsiniz. Tek kanat ve kapıların yanı sıra çift kanat ve kapılarınızda da kullanabilirsiniz.

Sürme Sineklik :
Tek ve çift kanat sürme sineklik sistemi, balkon kapıları balkon pencereleri ve bahçe kapıları üzerine uygulanmaktadır
Kayar sürgülü sineklik, kolay kullanımı ve estetik görünümünün yanı sıra istendiğinde yerinden çıkarıp temizleyebileceğiniz bir sistemdir. Özellikle dar alanlar için yaratıcı çözümler getirmek için tasarlanmıştır.

Portatif Sineklik :
Portatif sineklik, gerektiğinde sökülüp takılabilen, yıkanabilen özelliğe sahiptir.

Sabit Sineklik :
Sabit sineklik pencerenin türüne bağlı olmadan her türlü pencereye takılabilir. PVC, alüminyum ve ahşap doğramaya kolaylıkla monte edebilirsiniz.
 
 

Ürünlerimiz

 
 
 
Adres :
Şeyhsinan Mah. Eski Tekirdağ Cad. No:44
Çorlu / Tekirdağ
Gsm :
0532 616 92 36
E-posta :
   
Tüm hakları saklıdır © Gözde Alüminyum